Študujte španielčinu priamo v Španielsku

Najintenzívnejšou formou štúdia cudzieho jazyka je pobyt a štúdium jazyka v krajine, kde je tento oficiálnym jazykom. Naša jazyková škola spolupracuje s jazykovou školou Instituto Picasso v španielskom meste Málaga a AIL Madrid, ktoré poskytujú rôzne typy jazykových kurzov pre cudzincov. 

Instituto Picasso Málaga

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt best photos of  málaga
Štúdium
Jazykové kurzy prebiehajú na všetkých jazykových úrovniach A1 - C2 v skupinách 2-10 študentov, prípadne individuálnou formou. Všetci učitelia školy sú Španieli a majú skúsenosti s výučbou španielčiny pre cudzincov. Škola poskytuje kurzy všeobecnej španielčiny, ale aj odborne zamerané kurzy, prípadne prípravu na medzinárodné certifikáty. Instituto Picasso je akreditovaným centrom Cervantesovho inštitútu, čo svedčí o vysokej kvalite poskytovaných služieb.
 
Mimoškolské aktivity
Jazyková škola Instituto Picasso Vám okrem hodín jazyka poskyytuje rôzne mimoškolské aktivity. Raz do týždňa organizuje hodinu flamenca alebo salsy, tiež sa konajú hodiny španielskej gastronómie, kde Vás naučia recept niektorého z typických španielskych jedál. Konajú sa tiež večierky na privítanie nových študentov, tvorivé dielne španielskej hudby, filmu a pod. Organizujú rôzne výlety do okolitých miest a večerné prehliadky Málagy s pojené s ochutnávkou "tapas", atď.
 
Ďalšie informácie týkajúce sa jazykového pobytu Vám radi poskytneme u nás v jazykovej škole, prípadne si stiahnite aj leták jazykovej školy Instituto Picasso pre rok 2020 v anglickom jazyku FOLLETO INGLES 2020.pdf (1407365)
 

Atmosféru jazykového pobytu v krásnom prímorskom meste Málaga si môžete vychutnať v nasledujúcich videách školy:

https://www.youtube.com/watch?v=eeYjbU5Wsi8

https://www.youtube.com/watch?v=gwevBhoRiSU

AIL Madrid a Málaga

AIL Madrid je vysoko kvalitná jazyková škola akreditovaná niekoľkými prestížnymi organizáciami vrátane Cervantesovho inštitútu. Jazykový kurz v AIL Madrid nie je len jazykový pobyt, ale ide aj hodnotnú multikulturálnu skúsenosť a zážitok. V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o štúdiu v tejto jazykovej škole, kontaktujte nás, prípadne si stiahnite informačnú brožúru:

AIL-Madrid-Spanish-School - brochure.pdf (2570851)

Aby ste si urobili lepší obraz o takomto type štúdia, pozrite si aj nasledujúce videá:

https://www.youtube.com/watch?v=LN_sGpl-Ua4

https://www.youtube.com/watch?v=9-TqE6h79aU